News:
Подробнее на сайте: https://automobyle.ruhttps://priornews.ru https://prime-pc.ruhttps://news101.ru https://newsexplore.ru https://pc-room.ru
https://holdnews.ruGo to top of pagehttps://maincredit.ru https://flarenews.ruhttps://hotsnews.ru https://leadingnews.ru https://topallnews.ru
https://estascredit.ruhttps://ultimnews.ruhttps://newshead.ru


České a slovenské programy ze satelitu

Satelitní programyPřehled společností distribující satelitní vysílání pro Českou a Slovenskou republiku. 

České, slovenské a zahraniční programy dostupné přes satelit | Satelitní příjem zajišťují v ČR a SR následující společnosti...

 

 

Skylink

SkyLinkSkylink je česká a slovenská platforma, kterou je možné přijímat na celém území obou států. Vysílá z družic Astra 3A a Astra 3B, tj. na pozici 23,5°E. Najdeme zde např. všechny programy České televize – ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT24, dále TV Nova, Prima TV, Public TV, Óčko, TV Noe apod.

 

CS Link

CS LINKCS LINK je satelitní platforma působící v Česku a na Slovensku, kterou je možné přijímat na celém území obou států. Vysílá z družic Astra 3A a Astra 3B. Najdeme zde např. všechny programy České televize – ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT24, dále TV Nova, Prima TV, Public TV, Óčko, TV Noe apod.

 

DigiTV

Digi TVDigi TV je mezinárodní satelitní platforma, kterou mohou využívat televizní diváci po celém území České republiky a Slovenska. Digi TV vysílá přes družici Intelsat 10-02 na pozici 1° západně. Základní nabídka obsahuje téměř čtyři desítky programů, včetně základních českých stanic.

 

UPC Direct

UPC DirectUPC Direct je placená satelitní služba, kterou provozuje společnost UPC. Vysílá přes družice Thor 5 a Thor 6 na pozici 0,8 stupně západně pokrývá 100 % území České republiky a Slovenska. Služba nabízí různý televizní programy v několika tarifních balíčcích.

 

T-Mobile Televize

T-MobileT-Mobile Televize je pátá satelitní platforma v České republice nabízená jedním z největších telefonních operátorů jako oficiálním registrovaným provozovatelem vysílání v normě DVB-S v kryptovacím systému Irdeto. Programová nabídka je šířena ze satelitů Astra na pozici 23,5°E a Astra 19,2°E.

 

 

Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB