News:

Televize online

  • Euro News - online
  • Česká televize - ČT24, ČT4 Sport
  • TA3
  • EuroSport
  • NASA TV
  • Radio TV Monte Carlo
  • Retro Music online
  • Óčko TV on-line
  • SKY Poker

Euro News - je mnohojazyčná panevropská zpravodajská televizní staniceEuroNews je mnohojazyčná panevropská zpravodajská televizní stanice, jejímž posláním je přinášet zpravodajství z celého světa z evropské perspektivy.

Euro News TV vysílá online v sedmi oficiálních jazycích, které jsou dostupné takřka na všech satelitních frekvencích. Jedná se o angličtinu, arabštinu. francouzštinu, italštinu, němčinu, portugalštinu, ruštinu a španělštinu.

Read More

Česká televize | ČT24 | ČT4 Sport | ČT1 - online vysíláníVysílání České televize můžete sledovat nejen online, ale i prostřednictvím mobilních aplikací. Ke sledování on-line zpravodajství na programu ČT24 Vám stačí počítač s připojením k internetu a reproduktory.

Česká televize patří mezi oblíbené české TV v tuzemsku. Přejeme Vám ničím nerušené online vysílání pořadů na programech ČT1, ČT2, ČT3, ČT24, ČT4 Sport.

Read More

TA3 - online vysíláníTA3 je první soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku. 

Zpravodajská televize. Aktuálně z domova, zahraničí, sportu, finanční zpravodajství a ekonomické zprávy, rozhovory.

Read More

EuroSportEUROSPORT je celoevropská sportovní televizní síť provozovaná francouzskou televizní skupinou TF1. Síť kanálů této televizní stanice je dostupná v 59 zemích světa ve 20 jazykových mutacích (včetně mutace české). Ústředí sídlí v Paříži.

Read More

NASA TV - online

NASA TV (původně NASA Select) je televizní služba Spojených států agentury NASA. Vysílání NASA TV je realizováno prostřednictvím satelitu a po internetu.

Síť vysílá velké množství vzdělávacích programů, a poskytuje přímý přenos z jednotlivých misí s lidskou posádkou, včetně raketoplánu a mezinárodní kosmické stanice (ISS), robotické mise a mezinárodní starty.

Online obsah NASA TV je považován za dílo US vlády a je na veřejné doméně. Síť byla formálně vytvořena na začátku roku 1980 aby představila misi agentury NASA, což v současné době činní prostřednictvím real-time videa.

Read More

Radio Monte Carlo - onlineRadio Monte Carlo (RMC) je název rozhlasových stanic vlastněných a spravovaných několika různými subjekty: RMC (Francie); Radio Monte Carlo Network (Itálie); Radio Monte Carlo Doualiya (Arabie); Radio Monte Carlo (Švýcarsko); Radio Monte Carlo (Rusko); Radio Monte Carlo (Uruguay)

Read More

Retro Music - online vysíláníTato televize vysílá klipy z 60. až 90. let 20. století, z čehož se dá odvodit, že je tato televize spíše pro diváky ve věku nad 35 let. Tento kanál by se dal přirovnat k zahraniční televizi VH1 Classic, s tím rozdílem, že VH1 Classic nevysílá podíl českých a slovenských klipů.

 

Read More

Óčko TV - spustit online Óčko je první česká hudební televizní stanice, která vysílá od roku 2002, zpočátku pod názvem Stanice O. V květnu 2005 stanici koupila mediální skupina MaFra, a.s..

Největší část programu TV Óčko tvoří hudební videoklipy, přes den k aktuální domácí i zahraniční populární hudbě, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády.

Read More

SKY Poker - online vysíláníSky TV (hojně známá jen jako Sky) je největší evropská satelitní platforma. Působí ve Velké Británii a v Irsku a nabízí svým zákazníkům placené Direct-to-Home služby. Platforma vysílá z „britské“ satelitní pozice 28°E, která ale přesněji obsahuje satelity na pozici 28,2°E (Astra) a 28,5°E (Eurobird). Platforma dnes vysílá pouze digitálně.

 

Read More


Online televizní kanály

TV NOE

TV NOE - online vysílání televize dobrých zprávTelevize Noe, provozovaná společností Telepace s.r.o., je televizí dobrých zpráv a je založená na tradičních křesťanských hodnotách. Tv Noe šíří obrazem a zvukem poselství evangelia a křesťanskou kulturu především česky a slovensky hovořícím lidem, a to prostřednictvím všech dostupných technických prostředků.

 

 

Spustit TV NOE - online vysílání

Když příjem nefunguje, zkuste se podívat níže do nápovědy. Možná zde najdete odpověď na váš problém.

Příjem pomocí jiných zařízení

Pokud chcete přijímat internetové vysílání pomocí jiných zařízení, můžete použít následující odkazy.

QR kód stránky pro načtení do prohlížeče mobilního telefonu nebo tabletu:

QR kod TV NOE

 

 

Několik rad, když jsou problémy s příjmem přes internet

V poslední době se stává, že není korektní DNS server poskytovatele internetu
- kontaktujte svého poskytovatele internetu, aby opravil funkci svého DNS serveru
- nebo použijte jiné dns servery - v nastavení sítě můžete nastavit DNS server např na hodnoty 208.67.222.222 + 208.67.220.220 (OpenDNS.com) nebo 8.8.8.8 + 8.8.4.4 (Public DNS Google)
- podle rady diváka - může pomoci spuštění živého vysílání pomocí prohlížeče Opera. Tento prohlížeč je někdy schopen obejít nastavené DNS servery.

Jaké jsou potřebné parametry připojení internetu

Při příjmu přes webový přohlířeč si přehrávač automaticky vybere kvalitu podle druhu připojení.
Pro jednotlivé úrovně kvality jsou parametry následující:

 Kvalita  nízká  střední  vysoká
 Rozlišení obrazu  256x144  512x288  768x432
 Datový tok  300 kbps  600 kbps  1100 kbps

 

Řada provozovatelů internetu nabízí také službu IPTV, do které lze vceku bez potíží zařadit televizi Noe. Pokud máte internet jako jedinou možnost příjmu, ptejte se dodavatele po službě IPTV.

 

Externí odkazy

Napiš komentář

Odeslat komentář jako host

0
podmínky.
Подробнее на сайте: Go to top of pagehttps://estascredit.ru https://holdnews.ruhttps://leadingnews.ru https://ultimnews.ru https://newsexplore.ru https://topallnews.ruhttps://automobyle.ru Go to top of pagehttps://maincredit.ruGo to top of pagehttps://prime-pc.ruhttps://news101.ru https://hotsnews.ruhttps://priornews.ruhttps://pc-room.ruhttps://flarenews.ruhttps://newshead.ru
  • Žádné komentáře nenalezeny

SPORT TV

Počasí ČR

Komentáře

Návštěvník - Leoš Jebavý
Dobrý den, reaguji na rozhovor v přímém přenosu biatlonového světového poháru, kdy moderátor a tzv. ...
Česká televize - ČT4 Sport v Joomla článek
Návštěvník - Antonín
dobrý den.jako každý den poslouchám náši stanici ale přinutily jste mě reagovat.na rozdíl od staršíc...
Slovenský rozhlas on-line v Joomla článek
Návštěvník - CS Mini
Nový sport dětské televize CS Mini
CS Mini v Joomla článek
Návštěvník - SKY Poker
Luke Schwartz je jedním z nejlepších online pokerových hráčů všech dob, našel si čas připojit se k n...
SKY Poker v Joomla článek
Let nad Krkonoše - http://youtu.be/uf7GGYJ5xJE
Špindlerův Mlýn – centrum v Joomla článek
CZIN.eu   ExactSeek: Relevant Web SearchOvěření PageRank - Checking Icon   Real Time Web Analytics


Free Listing


Podivej Se EU - Blog Directory OnToplist.com

Active Search Results

Podivej Se EU | Web-recenze - hodnocení webů zdarmaLinkovník

[netinsert=0.0.1.9.3.1]

Florence Real Estate Team Directory & Article Directory

Add Website Free

Web Directory

LivescoreFree Search Engine Submission
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB