News:


Video kategorie (Filmy)

1155 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
UNRATED - Comedy | Horror - 12 February 1993 (USA) Cover: http://bit.ly/xvclcI, http://bit.ly/xHhivk Label: http://bit.ly/z8TK78, http://bit.ly/xKHJ9x Wallpaper: http://bit.ly/wSc8YP, http://bit.ly/zpSOWz, http://bit.ly/wumayK, http://bit.ly/xbWGqX, http://bit.ly/yv7uE4 Full movie on MegaVideo: http://bit.ly/xUcwAc (for those who can't watch this movie on YouTube) A young man's mother is bitten by a Sumatran rat-monkey. She gets sick and dies, at which time she comes back to life, killing and eating dogs, nurses, friends, and neighbors. Director: Peter Jackson Writing credits: Stephen Sinclair (story), Stephen Sinclair (screenplay) & Fran Walsh (screenplay) (as Frances Walsh) & Peter Jackson (screenplay) Stars: Timothy Balme, Diana Peñalver and Elizabeth Moody
1122 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Born of Hope is an independent feature film inspired by the Lord of the Rings and produced by Actors at Work Productions in the UK. http://www.bornofhope.com Thanks to Chris Bouchard and the H4G team for putting the film here. For more films by the makers of this and BoH extras please visit. ActorsatWork http://www.youtube.com/actorsatwork Check them out for more videos regarding the film including the audio commentary. http://www.youtube.com/watch?v=elt_l8zisik A scattered people, the descendants of storied sea kings of the ancient West, struggle to survive in a lonely wilderness as a dark force relentlessly bends its will toward their destruction. Yet amidst these valiant, desperate people, hope remains. A royal house endures unbroken from father to son. This 70 minute original drama is set in the time before the War of the Ring and tells the story of the Dúnedain, the Rangers of the North, before the return of the King. Inspired by only a couple of paragraphs written by Tolkien in the appendices of the Lord of the Rings we follow Arathorn and Gilraen, the parents of Aragorn, from their first meeting through a turbulent time in their people's history.
1290 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Venkovský učitel | Drama | Česko / Francie / Německo, 2007 Režie: Bohdan Sláma Hudba: Vladimír Godár Hrají: Pavel Liška, Zuzana Bydžovská, Ladislav Šedivý, Marek Daniel, Tereza Voříšková, Cyril Drozda, Marie Ludvíková, Zuzana Kronerová, Miroslav Krobot, František Prošek, Josef Prošek, Anna Vladyková, Pavel Vladyka, Vojtěch Kotek, Miloš Černoušek Režisér Bohdan Sláma zachycuje ve svém novém filmu osudy tří hlavních hrdinů – Učitele, Marie a Chlapce - jejichž náhodné setkání rozpoutá velký příběh lásky, přátelství a odpuštění. Každá z postav si s sebou nese tajemství, každá touží po lidské blízkosti. Film Venkovský učitel vstupuje do kin s distribučním sloganem „Každý někoho potřebuje“. Nový snímek režiséra úspěšného filmu Štěstí vznikl v česko-německo-francouzské koprodukci a v zahraničí jej zastupuje společnost Wild Bunch, distributor loňského vítězného filmu v Cannes. Učitel (Pavel Liška) opouští gymnázium a rodiče (Zuzana Kronerová a Miroslav Krobot) v hlavním městě a přichází učit na venkovskou školu, aby tak zapomněl na nevydařené milostné vztahy a našel znovu sám sebe. Postupně získává důvěru místních lidí. Jednou z nich je svérázná statkářka Marie (Zuzana Bydžovská) a Chlapec, její sedmnáctiletý syn (Ladislav Šedivý). Marie žije po rozpadu svého manželství smířena s osamělým životem, a proto ji samotnou překvapí, když se zamiluje do Učitele. Na návštěvu za Učitelem přijíždí Přítel (Marek Daniel), který však záhy zdánlivě poklidné místo opouští a zanechává za sebou spáleniště rozvrácených vztahů. Beruška (Tereza Voříšková), která do té doby chodila s Chlapcem, ho bez rozloučení opouští. Učitel, který cítí vinu, se snaží svým přátelstvím pomoci Chlapci vrátit ztracené sebevědomí. O to větší zklamání však prožijí Chlapec a Marie, když Učitel neodolá zoufalé touze dotknout se Chlapcova těla. Dokážou v sobě hrdinové tohoto příběhu najít sílu k odpuštění, potkají nakonec lásku nebo přátelství?
620 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
facebook: https://www.facebook.com/produkcebioillusion web: http://www.bioillusion.cz/ Film o filmu nové školní komedie o cestě do minulosti za osudovou láskou, školních trablech, prchajících králících a hlavně o tom, že co neuděláš hned, musí dokončit včera.
2020 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Celý český film "Škola Rocku"
716 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Neznámé
1536 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Rok 1781. Stárnoucí a životem zklamaná hraběnka Marie Karolina Chamaré (B. Bohdanová) poskytuje na svém zámku pohostinnost abbému (E. Cupák), jenž se u katolických obyvatel panství těší značnému vlivu. Ve skutečnosti je to bývalý jezuita a fanatický odpůrce jakohokoliv pokroku. Jediný, kdo mu dokáže v názorech na víru a vzdělání odporovat, je mladý vídeňský lékař Kamenický (P. Svoboda). Právě díky němu najde zatrpklá hraběnka novou radost ze života. Její manžel se totiž o ženu ani o panství nestará a věnuje se jen hledání podzemního pokladu a svádění hraběnčiny chráněnkyně Renáty (P. Havlíčková). V té době se do kraje vrací českobratrský emigrant Václav Horák (T. Hanák), který se v jeskynním úkrytu tajně schází se svou milou Frantinou (M. Kuklová). Žárlivý nápadník Tomáš (I. Jiřík) však jejich skrýš odhalí a s pomocí abbého rozpoutá na "kacířského" nepřítele krvavý hon..
562 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Michael and Ellie break into a military junkyard to find a science project for Michael's class, and discover a strange glowing orb which absorbs electricity. When the orb begins to blend past, present, and future, its up to Michael and Ellie to stop the orb and save mankind. For entertainment purposes only.
1121 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Režie: Lenka Wimmerová Hudba: Lumír Hrma Hrají: Libuše Švormová, Sandra Nováková, Jitka Čvančarová, Martin Trnavský, Tomáš Sagher, Helena Kružíková, Radim Novák, Kateřina Králová, Marcela Mikysková, Eva Daňková, Radoslav Šopík Scénář k televizní adaptaci knížky Simony Monyové Tchyně a uzený napsala Eva Papoušková. Hlavní hrdinka příběhu Sylvie si bere za muže jedináčka, který je silně citově připoután ke své matce. Matka Alžběta si nedokáže představit, že by měla o svého syna Hynka, mladého lékaře, přijít, nebo se o něj dělit s jeho manželkou. Proto se nejprve snaží sňatku zabránit, a když se jí to nepodaří, usiluje o rozbití synova manželství. Snacha Sylvie na vlastní kůži zažívá boj s tchýní o jejího syna a svého manžela. Zákonitě si klade otázku, zda si muž, který se v pětatřiceti letech nedokáže vzepřít matce, zaslouží manželku, nebo jen soucit...
670 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Akcja filmu dzieje się w Iraku i opowiada o dokonaniach elitarnej jednostki saperów. Zmuszeni do niebezpiecznej gry w kotka myszkę w zamęcie wojny, łączą swoje siły, gdyż w miejscu, w którym sie znajdują każdy człowiek może się okazać potencjalnym wrogiem, a każdy obiekt - śmiertelną bombą.
1115 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
xem phim phim lẻ hong kong thế giớ phim coi phim phim full
925 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Apartheid (lit. "aparthood") (pronounced [uh-pahrt-heyt, [uh-pahr-hahyt]) is an Afrikaans word for a system of racial segregation enforced through legislation by the National Party governments, who were the ruling party from 1948 to 1994, of South Africa, under which the rights of the majority black inhabitants of South Africa were curtailed and white supremacy and Afrikaner minority rule was maintained. Apartheid was developed after World War II by the Afrikaner-dominated National Party and Broederbond organizations and was practiced also in South West Africa, which was administered by South Africa under a League of Nations mandate (revoked in 1966 via United Nations Resolution 2145), until it gained independence as Namibia in 1990. Racial segregation in South Africa began in colonial times under Dutch[4] and British rule. However, apartheid as an official policy was introduced following the general election of 1948. New legislation classified inhabitants into four racial groups ("native", "white", "coloured", and "Asian"),[5] and residential areas were segregated, sometimes by means of forced removals. Non-white political representation was completely abolished in 1970, and starting in that year black people were deprived of their citizenship, legally becoming citizens of one of ten tribally based self-governing homelands called bantustans, four of which became nominally independent states. The government segregated education, medical care, beaches, and other public services, and provided black people with services inferior to those of white people.[6] Apartheid sparked significant internal resistance and violence as well as a long arms and trade embargo against South Africa.[7] Since the 1950s, a series of popular uprisings and protests were met with the banning of opposition and imprisoning of anti-apartheid leaders. As unrest spread and became more effective and militarized, state organisations responded with repression and violence. Reforms to apartheid in the 1980s failed to quell the mounting opposition, and in 1990 President Frederik Willem de Klerk began negotiations to end apartheid,[8] culminating in multi-racial democratic elections in 1994, which were won by the African National Congress under Nelson Mandela. The vestiges of apartheid still shape South African politics and society. Although the official abolishment of Apartheid occurred in 1990 with repeal of the last of the remaining Apartheid laws, the end of Apartheid is widely...
1244 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Neznámé
802 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Когда-то Андрей служил в "горячей точке" и однажды спас жизнь сослуживцу. Сегодня он мирно живет в Петербурге, работает врачом, живет с замечательной женой Катей и сыном. Но однажды в дом приходит беда: Андрея сильно избивают, и через несколько дней он умирает в больнице. Милиция не торопится разбираться в обстоятельствах дела, а Кате, которая пытается добиться справедливости, начинают угрожать расправой. Неожиданно на пороге ее дома появляется Виктор - тот самый солдат, которого спас Андрей.
1140 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Komedie Česko, 2011, 39 min (studentský film) PŘIDEJTE SE K ODBĚRU PLS Režie:Vojtěch Moravec Hudba:Ondřej Brzobohatý Hrají:Ondřej Vetchý, Lenka Vlasáková, Jan Budař, Václav Postránecký, Ilja Racek, Libuše Švormová, Jaroslav Satoranský, Miroslav Večerka, Taťjana Medvecká, Radim Kalvoda, Nina Jiránková, Pavel Šrom, Martin Sobotka, Jan Melíšek Tento film se natáčel v Vesnici Sedlčánky Josef Loucký je oblíbený starosta vesničky Sedlčánky a má ambice získat prestižní titul VESNICE ROKU. Obec už má k jistému vítězství téměř vše nezbytné. V různých podobách tu parodují veřejnou knihovnu, muzeum, veřejné koupaliště či bruslení. Jediné co jim schází k úspěchu je kanalizace. Starosta má přislíbenou dotaci na výstavbu čističky, když bude mít do dvou týdnů vykopané kanály přes celou vesnici. Díky jeho péči má však obec úplně novou silnici a chodníky. Zbývá tedy jediná možnost. Kanalizace povede přes zahrádky. Všichni s tímto plánem souhlasí, až na jednoho, starostovo tchána Topola. http://www.csfd.cz/film/303403-vesnice-roku/ https://www.facebook.com/vnhud PŘIDEJTE SE PLS
782 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
"The Hitch-Hiker" is a film noir directed by Ida Lupino about two fishing buddies who pick up a mysterious hitchhiker during a trip to Mexico. The movie was written by Robert L. Joseph, Lupino, and her husband Collier Young, based on a story by "Out of the Past" screenwriter Daniel Mainwaring, who was blacklisted at the time and did not receive screen credit. The film is based on the true story of Billy Cook, a psychopathic murderer. Two men (Edmond O'Brien and Frank Lovejoy) on a fishing trip pick up a hitchhiker named Emmett Myers (William Talman), who turns out to be a psychopath who has committed multiple murders. It has been called the first film noir directed by a woman, despite Norwegian director Edith Carlmar having made a noir already back in 1949 ("Døden er et kjærtegn"). The director of photography was RKO Pictures regular Nicholas Musuraca. In 1998, "The Hitch-Hiker" was selected for preservation in the United States National Film Registry as being "culturally, historically or aesthetically significant." --- Directed by Ida Lupino, produced by Collier Young, written by Daniel Mainwaring, Robert L. Joseph, Ida Lupino and Collier Young, starring Edmond O'Brien, Frank Lovejoy and William Talman --- Source: "The Hitch-Hiker" Wikipedia, The Free Encyclopedia. Wikimedia Foundation, Inc.. 21 June 2012. Web. 24 June 2012. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hitch-Hiker.
740 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Neznámé
726 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Indiana.Jones.And.The.Kingdom.Of.The.Crystal.Skull. (Full Movie) Please Like, comment and subscribe
727 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 2
Popis filmu Obklopte se prostorovým zvukem s telefonem HTC Mozart 7 Céline Dion se narodila do velké, chudé, ale hudebně založené rodiny. Ve dvanácti letech ji objevil manažer a budoucí manžel René Angélil. Po vítězství v pěvecké soutěži Eurovize se stala mezinárodní hvězdou a vpadla na americká pódia nahrávkou pro film z produkce studia Disney "Kráska a zvíře". Jak léta plynula, Céline a René si tajně byli stále bližší a jejich vztah se změnil v romantický. Přes nelítostnou kritiku a veřejný odpor Céline s Reném zůstali a zaměřili se na Céliinu kariéru, během níž tato popová hvězda prodala více než 200 miliónů hudebních alb po celém světě. Za píseň "My Hear Will Go On"z velkofilmu Titanic posbírala snad všechny hudební ceny, které existují. Toto je neautorizovaný příběh jejího romantického a komplikovaného života.
RSS
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB